Schody dywanowe

Schody wykonane z drewna to nie tylko doskonała jakość, ale również ogrom możliwości, dzięki którym możemy uzyskać schody o niezwykłej konstrukcji. Do takich też zaliczają się tak zwane schody dywanowe. Klienci cenią je sobie głównie ze względu na trzy ważne cechy: minimalizm, prostotę oraz nowoczesność.
Konstrukcja schodów dywanowych jest bardzo prosta. Jest ona stworzona w charakterystyczny sposób – składa się jedynie ze stopni, podstopni oraz ewentualnej balustrady. Jednak mimo tak prostego połączenia stopni, schody dywanowe mogą występować w różnych wersjach – jako schody proste, spiralne lub zabiegowe. Stopnie w schodach dywanowych połączone są za pomocą niewidocznych dla użytkowników złączek. Jest to bez wątpienia najbezpieczniejszy rodzaj schodów – doskonale sprawdzają się tam, gdzie mieszkają dzieci czy osoby starsze.


1174476_stairs
 


1378022_decorated_hall_entry_1

Schody dywanowe doskonale komponują się w domach zarówno o charakterze nowoczesnym, jak i klasycznym, tradycyjnym. Wszystko to zależy od rodzaju wybranego drewna, od sposobu jego wykończenia, ale także od rodzaju zamontowanej balustrady. Przy innowacyjnych rozwiązaniach świetnie sprawdzają się takie, które wykonane są ze szkła lub ze stali, z kolei jeśli zależy nam na tradycji, wybierzmy schody dywanowe z drewnianą balustradą.
Dzięki naszej firmie można mieć takie schody we własnym domu. Wykonujemy je z ogromną precyzją i uwagą na każdy detal schodów. A klient ma do wyboru wiele gatunków drewna, pochodzących z różnych regionów świata. Nasze usługi to połączenie profesjonalnej pracy z atrakcyjną ceną.