Schody drewniane

Schody to małe dzieła sztuki, dlatego tak ważne jest, by zachwycały domowników przez długie lata swoim wyglądem oraz jakością. Nic więc dziwnego, że coraz częściej w domach zaczynają gościć schody drewniane. Materiał ten sprawia, że schody przestają pełnić jedynie funkcję praktyczną. Stają się ważnym elementem dekoracyjnym, a do tego cechują się niezwykłą trwałością, odpornością na uszkodzenia oraz doskonałymi walorami estetycznymi. Schody z drewna to synonim elegancji, dobrego wyczucia stylu, wieloletniej żywotności oraz funkcjonalności.

W naszej ofercie znajdują się schody z drewna egzotycznego oraz krajowego. Wymienione walory oferowanych produktów zapewnia wysoka jakość używanego drewna. Schody drewniane Warszawa wykorzystują drewno, które jest pozbawione sęków, ubytków, a do tego schody są wykonane z niezwykłą precyzją i starannością.

1217241_watch_your_step
 


1390167_ladder

Oferta schodów drewnianych obejmuje rozmaite gatunki drewna. Miłośnicy klasyki i tradycji z pewnością pokochają nasze schody dębowe, bukowe, klonowe, jesionowe czy też sosnowe, z kolei ci, którzy preferują rozwiązania bardziej innowacyjne, mogą zdecydować się na wyroby z drewna egzotycznego czy też z lapacho, orzecha amerykańskiego, marbau lub doussie. Można także zdecydować się na schody, które w swojej budowie poza drewnem wykorzystują stal, szkło lub inny materiał.

Schody drewniane mogą mieć klasyczną postać bądź też występować w formie modułowej, jako schody samonośne, spiralne, zabiegowe, dywanowe i inne. My zapewniamy, że poza wyrobem najwyższej jakości schodów z drewna, oferujemy ich projekt oraz profesjonalny montaż.

Zobacz też schody na: http://www.mebel-perfekt.pl/schody-38