Galeria

Schody stworzone z prawdziwą pasją potrafią być najpiękniejszą wizytówką każdego domu wielokondygnacyjnego. Piękne balustrady, poręcze, paliczki, stopnie wykonane z drewna – to wszystko tworzy niezwykły efekt wizualny. Jeśli chcesz przekonać się, jak efektowne i stylowe potrafią być schody wewnętrzne, koniecznie zobacz naszą galerię. Umieściliśmy w niej projekty różnego rodzaju schodów. Klienci mogą wybierać między nimi, bądź też skorzystać z zupełnie nowego projektu. Nasza galeria to także inspiracja dla stworzenia własnej wizji wnętrza domu, gdyż schody mają niewątpliwie ogromny wpływ na całokształt aranżacji wnętrza.

W galerii znajdują się projekty schodów drewnianych utrzymanych zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Poszczególne gatunki drewna – m.in. dąb, klon, sosna, jesion, buk, orzech amerykański – sprawiają, że schody nabierają różnorodnego charakteru i dostępne są w wielu ciekawych kolorach i teksturach. Miłośnicy nowoczesnych rozwiązań mogą z kolei wybierać między projektami schodów, które łączą drewno z innymi materiałami, np. szkłem hartowanym, metalem, stalą nierdzewną czy aluminium. Na zdjęciach można zauważyć stylowe poręcze, paliczki oraz balustrady wykonane z tych materiałów.
W galerii znajdują się zdjęcia wszystkich rodzajów oferowanych przez naszą firmę schodów. Znaleźć tu więc można zdjęcia przedstawiające schody modułowe, samonośne, dywanowe, gięte, spiralne, zabiegowe i inne. Zapraszamy do zapoznania się z galerią, która pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie dla swojego domu.


1379213_escadas

1382321_stairs

1390167_ladder

1217241_watch_your_step

1270939_stairs

1174476_stairs

1378022_decorated_hall_entry_1

1343525_ocean_steps

1308191_objects_of_propaganda