Balustrady

Schody wewnętrzne, czyli te znajdujące się w domu, najczęściej wyposażone są w balustrady. Ten element ma przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo korzystania ze schodów, ale pełni on także bardzo ważną funkcję dekoracyjną. Można wręcz rzec, że obecnie jest to najważniejszy aspekt balustrady. Z tego też powodu oferowane przez nas balustrady wykonujemy z różnych materiałów oraz z ich połączeń. Klienci mają do dyspozycji między innymi szkło hartowane, różne rodzaje drewna (np. dąb, jesion, buk, sosna, klon), metal, stal nierdzewną, stal kwasoodporną czy też stal kutą.

1308191_objects_of_propaganda

Nasze balustrady przystosowane są do wszystkich rodzajów schodów. Dzięki temu klienci mogą znaleźć tu takie, które idealnie będą pasować do schodów modułowych, spiralnych, dywanowych i innych. Możemy zaproponować jeden z wielu gotowych projektów balustrady bądź też stworzyć dla naszego klienta zupełnie nowy pomysł utrzymany w preferowanej koncepcji – klasycznej lub innowacyjnej.

Pomożemy dobrać najlepszą balustradę do każdego rodzaju schodów. Bez względu na wybór każda nasza balustrada to gwarancja wysokiej jakości, trwałości, odporności na uszkodzenia oraz bezpiecznego użytkowania schodów wewnętrznych. Dajemy możliwość wykonania balustrady o dowolnych wymiarach, w tym wysokości – wszystko dostosujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Oferujemy także możliwość wyboru produktu z naszego katalogu, którego propozycje znaleźć można w galerii. Zapewniamy, że wykonana przez nas balustrada doskonale będzie komponować się ze schodami.